Domů

Budeme otevírat férovou kavárnu ve Slavičíně

Konečně se nám splnil náš sen, aby naše neziskovka provozovala sociální podnik. Rozhodli jsme se pro kavárnu a zpracovnu ovoce z našich sadů. Po dlouhé přípravě projektu na MPSV se tento sen stal skutečností. Projekt nám schválili - a my tak můžeme začít pracovat na naší vizi.

Férová kavárna ve Slavičíně bude prodávat regionální výrobky, domácí moučníky, biovýrobky, fresh šťávy z čerstvého ovce - a samozřejmě hostětínské mošty! Budeme také vyrábět skvělé zdravé sušenky a pečené čaje.

Záměrem podniku je pomáhat lidem v regionu i přírodě, proto budeme dodržovat i ekologické kritéria provozu kavárny. Pomáhat nám v tom budou sociálně ohrožené skupiny obyvatel - tedy maminky (tatínkové) s dětmi ve věku do 10 let nebo ženy (muži) 55+, kteří mají horší uplatnění na trhu práce. 

Držte nám palce!

Pro obsluhu kavárny hledáme nové pracovníky! Jste-li maminka/tatínek pečující o děti do 10 let anebo jste ve věku 55+, tak možná hledáme právě vás. Klikněte, abyste se dozvěděli více informací. Žádosti o práci přijímáme do 29. ledna 2020.