Domů

Vánoční dárky, které pomáhají lidem i přírodě

Darujte letos jinak. Tak, aby vaše dárky potěšily - a zároveň pomohly. Máme pro vás několik návrhů.

Darujte netradiční zážitek či vzdělávání. 

Své blízké můžete potěšit dárkovým poukazem na akce v Centru Veronica Hostětín:

 

 

Kupte si dárkové krabičky s pečenými čaji, biomošty a sušeným ovocem z našeho eko-sociálního podniku. Vhodné i pro vaše zaměstnance i firemní partnery.

Dárky, které potěší hned třikrát: budou vám, chutnat, podpoří environmentální sociální podnik v Hostětíně a Slavičíně a přispějí k ochraně biodiverzity v Bílých Karpatech. Pečené čaje z ovoce z přírodní zahrady, sušené ovoce, sušenky i další regionální výrobky si můžete vyzvednout buď osobně ve Fér Kaffé Veronica ve Slavičíně (což preferujeme), nebo vám je po domluvě zašleme (domlouvejte telefonicky přes kavárnu). Při objednání do 13.12. si je můžete vyzvednout i v Brně, v nadačním obchůdku Veronica na Pekařské ulici (dopravíme je tam 15.12.).

Více informací: https://kavarna.veronica.cz/vanocni-nabidka/

 

Darujte Veronice a mějte potěšení, že pomáháte ekologické výchově i přírodě.

Díky podpoře a práce řady z vás se nám letos opět podařilo udělat dobrou práci pro lepší životní prostředí. Inspirovali jsme jednotlivce, úřady, školy i firmy, aby se chovali více ekologicky, aby byli aktivní ve svém blízkém okolí, dosáhli jsme, že se někde žáci a studenti zajímají o klima více než jejich učitelé a rodiče. Uspořádali jsme vzdělávací programy pro desítky škol, stovkám konkrétních jedinců jsme dali fundovanou odpověď na jejich ekologický dotaz, zaujali tisíce návštěvníků našich akcí v Hostětíně v Bílých Karpatech, a desítky tisíc až sta tisíce čtenářů si přečetli naše rady na webových stránkách. Radost jsme udělali i desítkám dětí se zdravotním handicapem, nevidomým a seniorům, kteří k nám přijeli na pobyty s programem.

Chceme v užitečné práci pokračovat i v dalším roce. Podpořte nás, prosíme, vánočním darem - jednorázovým, nebo ještě lépe pravidelným příspěvkem.

Plně si uvědomujeme a vážíme si vaší podpory a děkujeme za ni.
https://www.darujme.cz/darovat/1204072?frequency=monthly&amount=250

 

Přečtěte si/prostudujte

naše tipy na Vánoce šetrnější jak k přírodě, tak k vám samotným a mnohdy i k vaší peněžence. www.veronica.cz/vanoce

 

Přejeme vám krásné vánoční svátky, plné pohody a radostného setkávání s přáteli.
Kolektiv Ekologického institutu Veronica v Brně, Centra Veronica v Hostětíně a Fér Kaffé Veronica ve Slavičíně