Titulní stránka » Nabídka programu

Pobyt s programem pro rodiče s dětmi ve věku 4-6 let - OBSAZENO

Tato akce již proběhla.

Termín: 15. 8. 2022 od 12.00 do 19. 8. 2022 12.00
Místo konání: Hostětín

AKCE JE JIŽ OBSAZENÁ. POKUD SE PŘIHLÁSÍTE, MŮŽEME VÁS VÉST JAKO NÁHRADNÍKY.

ALE VĚTŠINOU SE MOC LIDÍ NEODHLAŠUJE, SPÍŠ AŽ TĚSNĚ PŘED AKCÍ.

 

Zážitky s dětmi je jediné, co vám nikdo nevezme...

V Hostětíně můžete společně tvořit, hrát si, výletovat, zkoumat přírodu, kuchtit, ... a odjíždět s pocitem, že jste spolu strávili nejhezčích 5 dní v životě.  

 

Společný program probíhá od pondělního odpoledne a dále každý den včetně pátku v dopoledních hodinách do oběda, ve čtvrtek je celodenní program. V odpoledních hodinách budete mít možnost naplánovat si individuální program či výlety po okolí.

Je určen primárně pro děti ve věku 4-6 let.

Během 5 dní s vámi vaše děti poznají taje přírodní zahrady i bělokarpatské krajiny. K tomu budou muset využít své badatelské schopnosti, tvoření, mrštnost i rychlost, odvahu, vytrvalost při výletech do okolí i další talenty.  

Program bude probíhat co nejvíce venku – v zahradě u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude táborníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Vy, dospělí (rodiče, prarodiče), budete během tábora ve funkci "dozoru". Lektoři totiž nepřebírají děti do své péče, ale jsou zodpovědní jen za program a organizační zajištění. Do většiny aktivit se můžete zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budete chtít ale spíše odpočívat, tak můžete relaxovat v přírodní zahradě, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními - a přitom stále mít své děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

V rámci individuálního odpoledního programu (út, st, pá odpoledne) můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.). Ve vybraný den bude pro Vás a Vaše děti zajištěn večerní program s táborákem. Během celého pobytu si můžete s dětmi dle chuti vypůjčit přichystané bedýnky s rukodělkami, dalšími aktivitami a startovači svobodné hry.

 

 

 

Cena: 

  • dospělý  5560  
  • dítě starší 13 let 5320  Kč
  • dítě 5 - 12 let včetně 4750 Kč 
  • dítě 3 - 4 let včetně  4750 Kč
  • dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu: 440 Kč

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (plná penze se svačinkami), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, celodenní táborový program, drobné odměny pro děti. V sekci Ke stažení (v pravém sloupečku) naleznete naše obchodní podmínky.

 

 

Stravování:

Plná penze  - 5 x denně včetně bio-nápoje (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy jsou s masem (jste-li vegetariáni, ozvěte se, zařídíme!), jeden den kompletně vegetariánský. Večeře teplé bezmasé. Samozřejmostí je pitný režim během dne. Vaříme převážně z bio-potravin, z fairtradových produktů a místních surovin z našeho regionu. 

Ubytování:

Ubytování v penzionu Centra Veronica ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vzhledem k tomu, že máme většinu pokojů dvoulůžkových a zájem o tábory je velký, je možné, že dostanete pokoj s přistýlkou (matrace včetně lůžkovin). V případě noclehu na přistýlce se cena pobytu mírně snižuje. 

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí. Konferenční sál slouží jako jídelna a prostorná společenská místnost zároveň.

Dům je situován sice v centru vesnice, ale je obklopen rozlehlou zahradou s přírodními herními prvky, kterou protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase (přibalte boty do vody). Centrum Veronica je postaveno v enegeticky pasivním standardu a má certifikovaný ekologický provoz.

 

Ještě váháte s přihlášením? Prohlédněte si fotogalerii z táborů z minulých let:

2020 S kapkou vody | 2018 Vzhůru na palubu! | 2017 Mauglí 

 

Jak se můžete přihlásit?

Pod článkem, a také v pravém sloupci, najdete tlačítko Registrace na akci. Tím se dostanete na přihlašovací formulář (objeví se až úplně dole na stránce, až úplně pod vším textem - takže rolujte dolů). Po vyplnění musíte vidět tlačítko "Odeslat". Až od vás přihlášku dostaneme, tak vám zvolený termín potvrdíme mailem a zašleme zálohovou fakturu ve výši 3000 Kč, kterou nám do 14 dní uhradíte. Doplatek do plné ceny bude probíhat cca měsíc před akcí.

 

Storno podmínky

  • do 60 dní před zahájením akce: 500 Kč
  • do 30 dní před zahájením akce: 3000 Kč (záloha)
  • 29 -14 dní před zahájením akce: 70 % celkové částky za pobyt
  • 13 - 0 dní před zahájením akce: 90 % celkové částky za pobyt

VELMI VÁM DOPORUČUJEME POJISTIT SI STORNO AKCE. Je v nabídce komerčních pojišťoven a může vám velmi ulehčit situaci v případě, že vaše dítko před akcí třeba nenadále onemocní. Můžete za sebe samozřejmě poslat náhradníka. Pokud bychom těsně před akcí náhradníka sehnali my, tak storno bude vaše záloha, 3000 Kč. Pokud bychom náhradníka neměli, tak platí storno 90% ceny pobytu. Obchodní podmínky najdete v souboru v pravém sloupečku na webu.

 

Chcete vědět více? Neváhejte - a zkontaktujte nás mailem.

S přihlašováním nečekejte a neváhejte - tábory bývají většinou během 2 - 3 týdnů po vyhlášení naplněny a potom už přijímáme jenom náhradníky. 

Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!