Titulní stránka » Nabídka programu

Intuitivní hry s Peterem Živým - měli byste zájem o tento seminář?

Termín: 14. 1. 2023 od 09.00 do 18.00

Místo konání: Hostětín

Rádi bychom zorganizovali v Hostětíně celodenní seminář s Peterem Živým. Jeho workshopy jsou zážitková setkání, které spojují mysl, cítění a tělo v jeden živý celek. Skáče se na nich, běhá, dupá, improvizuje... ale hlavně se cvičí pozornost v mnoha formách, propojují se mozkové hemisféry a vytváří se nové spoje. V atmosféře radosti, přítomnosti, soustředěnosti a bezpečí může naše vnitřní dítě znovu nalézt spojení s naším vědomím. Toto obnovené spojení je velkou posilou pro naši tvořivost, osobní i pracovní život.

Workshop je vhodný nejen pro učitele a všechny pracovníky s dětmi, ale také pro všechny maminky a tatínky, kteří chtějí v dítěti rozvíjet vnitřní potenciál a budovat u něj skutečný zájem o okolní svět - a také pro každého, kdo se chce setkat se svým vnitřním dítětem, dát mu dostatečnou pozornost a plně se s ním zase smát a uvolnit se do procesu.

........................

DĚLÁME PRŮZKUM ZÁJMU O ÚČAST NA SEMINÁŘI,protože potřebujeme minimálně 15 účastníků...

  • Zaujalo by vás toto setkání?
  • Chcete se předběžně přihlásit?

Workshop by se konal v sobotu 14. LEDNA 2023.
Předpokládaná cena kolem 2000 Kč za celodenní seminář.

........................

Dejte nám prosím vědět do úterý 22. listopadu, pokud byste se chtěli zúčastnit a stojíte o akci. Bude-li vás dostatek, seminář vypíšeme. Dejte prosím vědět i pokud zatím nevíte, ale zajímalo by vás to. Pište buď na mail hana.machu@veronica.cz anebo na telefon 739569264.

Info o Peterovi: https://zivysvet.com/?page_id=129

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!