Titulní stránka » Nabídka programu

Letní škola Holis

Termín: 27. 8. 2023 od 10.00 do 4. 9. 2023 13.30

Místo konání: Hostětín

Zveme Vás na Letní školu Holis: 27. 8 - 4. 9. 2023 (v anglickém jazyce)
Přihlášky do 31. března 2023: https://lnkd.in/d3ciC5fU
 
Holis je mezioborová vzdělávací komunita, která se zabývá nejkritičtějšími ekologickými a sociálními výzvami naší doby. Již 8 let poskytuje výjimečný vzdělávací formát – Holis School – kde účastníci pracují na sociálních otázkách, jejichž řešení by mohlo přinést skutečnou změnu. Má mnohaleté zkušenosti s projekty zaměřenými na složité sociální a environmentální výzvy.
 
Letos se uskuteční v České Republice, u nás v Centru Veronica v Hostětíně. V roce 2023 je zaměřená na téma inovativních řešení a resilience neziskových organizací. Kromě práce zaměřené na udržitelný design a hledání kreativních řešení pod vedením odborníků a facilitátorů (mezi které patří např. Oleg Koefoed, Avinash Pratap Singh nebo Henryk Stawicki) si účastníci užijí krásy bělokarpatské krajiny a bohatý 9ti denní program kombinující odbornou expertízu a wellbeing.
 
Seznámíte se s dovednostmi mezioborové spolupráce při práci na odolných řešeních pro nevládní organizace a organizace v České republice / Visegrádském regionu.
 
 
Projekt je spolufinancován vládami ČR, Maďarska, Polska a Slovenska prostřednictvím Mezinárodního visegrádského fondu. Cílem fondu je podporovat myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve střední Evropě.

Kontaktní osoba

BDes (Hons) Irena Stehlíková, DiS.

irena.stehlikova@veronica.cz
572 630 670

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!

Přihlášky do 31. 3. 2023

Přihlašujte se, prosím, zde:

https://lnkd.in/d3ciC5fU