Domů

Ubytování v Centru Veronica se slevou až 30%

Krajina Bílých Karpat sice není bílá pod sněhem, ale i tak je překrásná. Přijeďte ji poznávat a ubytujte se v Centru Veronica Hostětín se slevou až 30%.  

Při ubytování kdykoliv během jarních prázdnin v ČR (od 3. února do 16. března 2014) na 4 a více nocí poskytujeme v Centru Veronica slevu 20% na ubytování z cen uvedených v ceníku. 

Členové Klubu přátel Veronica a členové ČSOP mimo to mají na ubytování slevu 10% - tato sleva není podmíněna počtem nocí. 

Slevy se sčítají. 

Prohlédněte si ubytování hned teď! Projděte si virtuální prohlídku Centra Veronica – zvenčí i zevnitř »

Nabízený doprovodný program: Můžete u nás navštívit ukázkovou přírodní zahradu a sad, vydat se po Sochách v krajině, po naučné stezce Naokolo Hostětína nebo poznávat unikátní ekologické projekty. Můžete si vyrobit ptačí budku, hmyzí hotel, či domeček pro škvory, kteří zbaví vaši zahradu mšic. Navíc v týdnu 3. 3. - 7. 3. 2014 dopolední doprovodný program od pondělí do pátku. 

Pomůžeme vám s tipy na výlety v okolí například lázně Luhačovice, zřícenina hradu Brumov, Pivečkův lesoparku ve Slavičíně, zámek Nový Světlov a muzeum v Bojkovicích, muzeum zvěrokleštičů v Komni nebo vycházka do krajiny žítkovských bohyní s návštěvou u výrobce sýrů. 
A po celou dobu můžete ochutnávat z bohaté nabídky bio moštů a sirupů z Hostětínské moštárny