Domů

Ubytování v Centru Veronica se slevou až 30%

Přijeďte poznávat Bílé Karpaty.

Při ubytování kdykoliv od 1. ledna 2015 do 31. března 2015 na 3 a více nocí poskytujeme v Centru Veronica slevu 20% na ubytování z cen uvedených v ceníku. 

Členové Klubu přátel Veronica a členové ČSOP mohou navíc uplatnit na ubytování slevu 10% - tato sleva není podmíněna počtem nocí. 

Slevy se sčítají. 

Prohlédněte si ubytování hned teď! Projděte si virtuální prohlídku Centra Veronica – zvenčí i zevnitř » 

On-line poptávka ubytování

Pomůžeme vám s tipy na výlety v okolí

Vydejte se poznávat unikátní přírodní a kulturní dědictví zdejšího regionu. Můžete u nás navštívit ukázkovou přírodní zahradu a sad, vydat se po Sochách v krajině, po naučné stezce Naokolo Hostětína nebo poznávat unikátní ekologické projekty. Čekají na vás dřevěné sochy v Pivečkově lesoparku ve Slavičíně a v okolí Hostětína, naučná stezka Naokolo Hostětína, zámek Nový Světlov a muzeum v Bojkovicích, muzeum zvěrokleštičů v Komni, bělokarpatský prales Ščúrnica u Valašských Klobouk,rozhledna Královec s výhledem na české i slovenské kopce, zřícenina hradu Brumov, či vycházka do krajiny žítkovských bohyní s návštěvou u výrobce ovčích sýrů. Milovníci lázeňských měst si jistě nenechají ujít výlet do Luhačovic a ochutnávku minerálních pramentů. 

A po celou dobu můžete ochutnávat z bohaté nabídky bio moštů a sirupů z Hostětínské moštárny.