Domů

CO2 liga roztančila Senát. A zná své vítěze. Jsou hned tři.

Hned tři první místa. Soutěžící byli prostě TAK dobří, že nešlo neudělit víc prvních cen. To se nám stalo v CO2 lize poprvé. 

Ti nejlepší z nejlepších, 6 týmů ze základních a středních škol, představili svoji celoroční práci 14. června 2018. Událo se to v nádherném prostředí pražského Senátu. Hlavní cenu získaly týmy Badatelé ze základní školy Vnorovy, tým ČOPN ze ZŠ Brigádníků z Prahy 10 a tým Anežčata ze ZŠ Anežky České v Ústí nad Labem.

CO2 ligu jsme letos pořádali už poosmé. Jejím cílem je upozornit na to, jak se do našich životů v budoucnu promítne klimatická změna a co můžeme dělat pro zmírnění jejích dopadů.

A proč píšeme v titulku, že jsme roztančili Senát? Protože jedno z vystoupení bylo opravdu taneční :-) Jeden tým se soutěží prostě protančil. Uvidíte ve video-záznamu z akce, který právě stříháme a připravujeme, aby se vám líbil. 

Přečtete si naši tiskovou zprávu ze závěrečné konference.

Nebo si probrouzdejte stránku soutěže (www.CO2liga.cz). ANEBO se podívejte na to nejlepší, co nám letošní ročník přinesl (stránku teprve ale připravujeme :-( - k dispozici je zatím loňský rok.

Ale rozhodně se podívejte na fotogalerii.