Žádná akce není nudná, když je v Bílých Karpatech

Vydané publikace »

Chystané semináře

Pobyt s programem pro rodiče s dětmi ve věku 4-6 let | OBSAZENO

10. 8. 2020 - 14. 8. 2020

Vydejte se S kapkou vody za poznáním. Společně se svými dětmi zkoumejte přírodu, smějte se a sdílejte zážitky z dobrodružství v Hostětíně. Tento termín zahrnuje jen půldenní program a je určen pro menší děti.

Letní škola ochrany klimatu 2020 - soběstačnost a udržitelnost - domácnost, obec, stát

21. 8. 2020 - 26. 8. 2020

Co se dnes děje s klimatem? Je to důležité? Ohrožuje nás to? Máme se o to zajímat a můžeme s tím něco udělat? Co s tím můžeme udělat? Jak můžeme snížit svoji uhlíkovou stopu a žít soběstačněji? Podíváme se na všechny aspekty našeho života, kterými jako občané přispíváme ke změně klimatu a ukážeme si možná udržitelná řešení.

Dovolená v kraji Žítkovských bohyní (pobyt se společným programem)

26. 8. 2020 - 30. 8. 2020

Magická krajina Bílých Karpat, přírodní zahrada a dům, který žije ze slunce. Chuť biomoštu přímo od zdroje, sochy v krajině, společné řemeslné tvoření. Výlet na Moravské Kopanice za poznáním krás zdejšího kraje a kouzel žítkovských bohyní, exkurze po hostětínských ekologických projektech, po přírodní zahradě. Společná vycházka do krajiny a také výlet s odlovem hadů. Každý den vám ukážeme jinou tvář Karpat.

Kosa pro 21. století (kurz kutí)

29. 8. 2020

Kurz kutí kosy a práce s kosou pro všechny sekáče :-)

Bylinková procházka s bylinkářkou ze Žítkové

6. 9. 2020

Žítková a bylinky patří neoddělitelně k sobě. Pojďte se něco naučit přímo od místní bylinkářky. A spojit povídání s procházkou po loukách.