Titulní stránka » Nabídka programu

Dobrovolnická pomoc při Jablečné slavnosti 2023

Tato akce již proběhla.

Termín: 22. 9. 2023 od 18.00 do 24. 9. 2023 18.00
Místo konání: Hostětín

Láká vás poznat Jablečnou slavnost jinak - z pozice dobrovolníka? Zažít zákulisí celé akce, těšit se pocitem z dobrovolnické práce, získat nové přátele a pomoct neziskové ekologické organizaci? Užít si bohatý program slavnosti (o který rozhodně nepřijdete, protože při práci budete mít i dostatečné pauzy, abyste si slavnost užili)?

Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti

Hledáme dobrovolníky pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti od pátku 22. září až do neděle 24. 9. 2023, případně i jen v neděli při akci. Pro vzdálenější je možnost příjezdu v sobotu navečer (se spaním na karimatce ve spacáku).
V neděli zahajujeme pomoc v 8 hodin (vzdálenější můžete přijíždět do 10 hodin).

 

Podívejte se, co vás čeká (video).

 

Kde se přihlásit?

Nejlépe přes registrační formulář.

Pokud se předem chcete dozvědět víc, kontaktujte prosím Karlu Vincenecovou e-mailem na karla.vincenecova@veronica.cz  , případně telefonicky 572 630 670.

 

Pomoc na Jablečné slavnosti v neděli 24. září:

Stanoviště, která bychom potřebovali během slavnosti obsadit dobrovolníky:

*vstupné - výdej lístků a informačních materiálů; *občerstvení - čepování piva a konopné sodovky, výdej guláše a kyselice atd.; *tombola – prodej losů; *stezka pro děti – stanoviště na dětské stezce v ovocném sadu; jablečný trojboj - aktivity pro dospělé; *moštárna - stáčení a prodej moštů; ruční výroba moštu; *kuchyně - mytí nádobí a příprava jídla; *prodej jablečných moučníků a kávy; *fotograf - budeme rádi, pokud se podaří zachytit vše, co se během slavnosti bude dít; *sušírna ovoce; aj.

Za pomoc poskytneme zdarma:

  • vegetariánskou stravu
  • v případě potřeby ubytování před nebo po slavnosti v obecní klubovně (na matraci nebo karimatce a ve spacáku) nebo v Centru Veronica (postel nebo karimatka, vlastní spacák)
  • poděkování z moštárny (mošt/sirup)
  • vstup na Jablečnou slavnost :-)

Stanoviště se snažíme obsadit dostatečným počtem osob tak, aby se dalo během slavnosti vystřídat a každý si slavnost užil.

Budeme rádi i za pomoc předem:

  • nejlépe ve všední dny v září, kdy se chystají aktivity pro děti, informační cedule, „ruličkování“ tomboly, práce v ovocném sadu a přírodní zahradě ...
  • sobotu 23.září – brigáda před slavností. Příprava stánků, úklid sadu a prodejny s občerstvením,.. Na tuto sobotu hledáme především dobrovolníky, kteří už někdy na Jablečné slavnosti byli a mají už zkušenost s jednotlivými stanovišti.

Dobrovolníky hledáme i na pondělí po slavnosti:

  • úklid po slavnosti

Těšíme se na vás a pohodovou spolupráci! Předem děkujeme.

Kontaktní osoba

Karla Vincenecová

karla.vincenecova@veronica.cz

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!