Titulní stránka » Nabídka programu

Dobrovolnická pomoc při Jablečné slavnosti 2019

Tato akce již proběhla.

Termín: 29. 9. 2019 od 07.00 do 18.30
Místo konání: Hostětín

OMLOUVÁME SE,  ALE MOŽNÁ JSTE OMYLEM DOSTALI ODKAZ NA STARÝ ROČNÍK 2019. 

PRO ROK 2022 KLIKNĚTE PROSÍM NA https://hostetin.veronica.cz/node/1328

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

........................................................................

 

Láká vás poznat Jablečnou slavnost jinak - z pozice dobrovolníka? Zažít zákulisí celé akce, těšit se pocitem z dobrovolnické práce, získat nové přátele a pomoct neziskové ekologické organizaci? Užít si bohatý program slavnosti (o který rozhodně nepřijdete, protože při práci budete mít i dostatečné pauzy, abyste si slavnost užili)?

Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti

Hledáme dobrovolníky pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti v neděli 29. 9. 2019. Pro vzdálenější je možnost příjezdu v sobotu navečer (se spaním na karimatce ve spacáku).
V neděli zahajujeme pomoc v 7 hodin, ale vzdálenější můžete přijíždět do 10 hodin.

Podívejte se, co vás čeká (video).

 

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte prosím Hanku Machů e-mailem na hana.machu@veronica.cz, telefonicky 572 630 670, 739 569 264. Pro přihlášení použijte prosím tento registrační formulář. Moc nám pomůže, pokud se přihlásíte s dostatečnou časovou rezervou. Nejlépe IHNED.  

Pomoc na Jablečné slavnosti v neděli 29. září:

Stanoviště, která bychom potřebovali během slavnosti obsadit dobrovolníky:

*vstupné - výdej lístků a informačních materiálů; *parkoviště – řízení dopravy na odstavném parkovišti před Hostětínem; *občerstvení - čepování piva a konopné sodovky, výdej guláše a kyselice atd.; *tombola – prodej losů; *stezka pro děti – stanoviště na dětské stezce v ovocném sadu; jablečný trojboj - aktivity pro dospělé; *moštárna - stáčení a prodej moštů; ruční výroba moštu; *kuchyně - mytí nádobí; *fotograf - budeme rádi, pokud se podaří zachytit vše, co se během slavnosti bude dít; *sušírna ovoce; *prodej jablečných koláčů; aj.

Za pomoc poskytneme zdarma:

  • vegetariánskou stravu
  • v případě potřeby ubytování před nebo po slavnosti v obecní klubovně (na matraci nebo karimatce a ve spacáku) nebo v Centru Veronica (postel nebo karimatka, vlastní spacák)
  • vstup na Jablečnou slavnost :-)

Stanoviště se snažíme obsadit dostatečným počtem osob tak, aby se dalo během slavnosti vystřídat a každý si slavnost užil.

Budeme rádi i za pomoc předem:

  • nejlépe ve všední dny v září, kdy se chystají aktivity pro děti, informační cedule, „ruličkování“ tomboly, práce v ovocném sadu a přírodní zahradě ...
  • sobotu 28. září – brigáda před slavností. Příprava stánků, parkoviště, čersvého moštu, úklid sadu a prodejny s občerstvením. Na tuto sobotu hledáme především dobrovolníky, kteří už někdy na Jablečné slavnosti byli a mají už zkušenost s jednotlivými stanovišti - a pro letošní rok je kapacita již naplněna

Dobrovolníky hledáme i na pondělí po slavnosti:

  • úklid po slavnosti

Těšíme se na vás a pohodovou spolupráci! Předem děkujeme.

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!