Titulní stránka » Nabídka programu

Dobrovolnická pomoc při Jablečné slavnosti 2017

Tato akce již proběhla.

Termín: 22. 9. 2017 od 16.00 do 24. 9. 2017 18.30
Místo konání: Hostětín

Láká vás poznat Jablečnou slavnost jinak - z pozice dobrovolníka? Zažít zákulisí celé akce, těšit se pocitem z dobrovolnické práce, získat nové přátele a pomoct neziskové ekologické organizaci? Užít si bohatý program slavnosti (o který rozhodně nepřijdete, protože při práci budete mít i dostatečné pauzy, abyste si slavnost užili)?

Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti

Hledáme dobrovolníky pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti jak v neděli 24. 9. 2017, tak v období před slavností (od pátku 22.9.). 

Podívejte se, co vás čeká (video).

 

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte prosím Jendu Talaše e-mailem na jan.talas@veronica.cz, telefonicky 572 630 670. Pro přihlášení použijte prosím tento registrační formulářMoc nám pomůže, pokud se přihlásíte s dostatečnou časovou rezervou. Nejlépe IHNED, ale nejpozději do střeey 20. září 2017 (neodmítneme vás ani později, neváhejte a ptejte se, zda je ještě volno anebo se přihlašujte jako náhradníci). Díky.  

Pomoc na Jablečné slavnosti v neděli 24. září:

Stanoviště, která bychom potřebovali během slavnosti obsadit dobrovolníky:

*vstupné - výdej lístků a informačních materiálů; *parkoviště – řízení dopravy na odstavném parkovišti před Hostětínem; *občerstvení - čepování piva a konopné sodovky, výdej guláše a kyselice atd.; *tombola – prodej losů; *stezka pro děti – stanoviště na dětské stezce v ovocném sadu; jablečný trojboj - aktivity pro dospělé; *moštárna - stáčení a prodej moštů; ruční výroba moštu; *kuchyně - mytí nádobí; *fotograf - budeme rádi, pokud se podaří zachytit vše, co se během slavnosti bude dít; *sušírna ovoce; *prodej jablečných koláčů; aj.

Za pomoc poskytneme zdarma:

  • vegetariánskou stravu
  • v případě potřeby ubytování před nebo po slavnosti v obecní klubovně (na matraci nebo karimatce a ve spacáku) nebo v Centru Veronica (postel nebo karimatka, vlastní spacák)
  • vstup na Jablečnou slavnost :-)

Stanoviště se snažíme obsadit dostatečným počtem osob tak, aby se dalo během slavnosti vystřídat a každý si slavnost užil.

Budeme rádi i za pomoc předem:

  • nejlépe ve všední dny v září, kdy se chystají aktivity pro děti, informační cedule, „ruličkování“ tomboly, práce v ovocném sadu a přírodní zahradě ...
  • sobotu 23. září – brigáda před slavností. Příprava stánků, parkoviště, čersvého moštu, úklid sadu a prodejny s občerstvením. Na tuto sobotu hledáme především dobrovolníky, kteří už někdy na Jablečné slavnosti byli a mají už zkušenost s jednotlivými stanovišti. Příjezd je vhodný už v pátek navečer.

Dobrovolníky hledáme i na pondělí po slavnosti:

  • úklid po slavnosti

Těšíme se na vás a pohodovou spolupráci! Předem děkujeme.

 

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!