Titulní stránka » Nabídka programu

Dobrovolnický víkend s oslavou 35 let práce Veroniky v ochraně přírody

Tato akce již proběhla.

Termín: 24. 9. 2021 od 18.00 do 26. 9. 2021 10.00
Místo konání: Hostětín

Slavíme 35 let naší práce v ochraně přírody. A oslavíme to - jak jinak - dobrovolnickou prací pro přírodu. Budeme tvořit zelenou střechu na novém přístřešku pro venkovní pec a věnovat se podzimním pracem v hostětínské přírodní zahradě.

Kromě 35 let časopisu Veronica máme letos i jiná kulatá výročí - například 30 let ekoporadny, 25 let od založení kořenové čistírny, 15. výročí našeho pasivního domu, 10 let CO2 ligy a ekomapy, 5 let práce s handicapovanými a také první rok fungování naší nové kavárny ve Slavičíně, kam určitě také zavítáme.

Akce se koná v sobotu 25. září, s tím, že vás rádi přivítáme už v pátek navečer a budeme rádi, když s námi zůstanete do neděle. Nocleh a dobré jídlo jsou zajištěny na Veronice, můžete-li, tak si vezměte vlastní spacák. Ostatní podrobnosti ohledně programu napíšeme přihlášeným.

 

Těšíme se na společné setkání. Napište nám prosím co nejdříve (nejpozději do 19.9.), zda přijedete, nebo ne. A pokud ano, tak prosím vyplňte i přihlášku na https://forms.gle/MZKkRCZvHpWPvowi8. Včasná odpověď nám pomůže lépe připravit celou akci.

Krásný den a děkujeme, že jste s námi.

Za organizační tým

Hana Machů

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů
Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!