Titulní stránka » Nabídka programu

Hodina Země

Tato akce již proběhla.

Termín: 25. 3. 2017 od 20.30 do 21.30
Místo konání: Hostětín

Happening probíhá symbolickým hodinovým zhasnutím světel, ať již veřejného osvětlení, nasvícení památky, štítu firmy, nebo vlastního obýváku. Tento jednoduchý, ale přitom viditelný čin – zhasnutí světla – je signálem pro veřejné činitele, že je třeba věnovat více pozornosti ochraně životního prostředí, zejména ochraně klimatu. Akce zároveň slouží jako možnost prezentace závazků a cílů v oblasti životního prostředí. Každý z nás již něco dělá, každý z nás může udělat více. Využijte příležitosti Hodiny Země k prezentaci toho, co již děláte a co plánujete do blízké budoucnosti. Staňte se inspirací pro ostatní, nechte se inspirovat.

Oslovte vaše místní zastupitelstvo a připojte k happeningu vaši obec či město. Zdenajdete postupně zapisované obce, památky, firmy, které se ponoří do tmy i akce proveřejnost, které jsou k Hodině Země 2017 na různých místech ČR organizovány. Zapisování na web začne 1. března 2017.

Zapište i svoji akci! Vypnutí světel, akci při svíčkách, osobní závazek jak můžete a chcete přispět k úsporám energie a ochraně klimatu vy.

Související webové stránky: http://www.hodinazeme.cz
Kontakt: RNDr. Yvonna Gaillyová, CSc., e-mail: yvonna.gailly@veronica.cz, tel.: 542 422 758, 777 323 792

 

Akce probíhá za finanční podpory SFŽP ČR a MŽP. www.sfzp.cz I www.mzp.cz 

Kontaktní osoba

Petr "Ajs" Kucka

petr.kucka@veronica.cz
572 630 670

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!