Titulní stránka » Nabídka programu

Kosa pro 21. století

Tato akce již proběhla.

Termín: 26. 5. 2018 od 10.00 do 17.00
Místo konání: Hostětín

Když na někoho přijde stres, může pomoci bublinková fólie. Velmi osvědčeným medikamentem zdá se býti i obyčejná čokoláda. Nebudu chodit okolo horké kaše a rovnou vám prozradím, že tím nejlepším receptem je pokosit si svou zahradu vlastnoručně nakutou kosou. Zpočátku to nemusí být snadné, ale není to ani nic světaborného, co by se nedalo naučit a rozvíjet vlastní pílí.
.... říká Martin Fila, lektor kurzu
:-)

Co vás čeká na aktivním kurzu:

  • něco málo o historii kosy
  • popis, konstrukce nástroje
  • typy kos, použití v praxi
  • kutí kosy – způsoby a technika
  • ostření kosy
  • seřízení kosy
  • zkušební kosení 

Místo konání: Centrum Veronica, Hostětín 86

Délka kurzu – celodenní, cca 7 hodin

Cena kurzu700 Kč (hradí se lektorovi). Velmi pravděpodobně půjde dokoupit i oběd (150 Kč) a zůstat přes celý víkend - s ubytováním v Centru Veronica, za 390 Kč/os. (toto prosím řešte přímo s námi - objednávku stravy a ubytování i platby). 

Kontakt - přihlášky a bližší informace:
Martin Fila
fila31@seznam.cz
732 469 009

Přihlašujte se prosím přímo lektorovi kurzu, Martinu Filovi. S námi řešte pouze individuální požadavky - ubytování, stravu. Děkujeme.
Kontakt pro objednávku oběda a ubytování: renata.boleckova@veronica.cz - řekněte, že se budete účastnit kurzu kutí kosy. V daný termín probíhá v Centru Veronica ještě jiný kurz, takže se může stát, že vám pro ubytování nebudeme schopní zajistit zvlášť pokoj (pro jednotlivce) a budete ubytovaní i s jinými účastníky. Tyto podrobnosti budeme vědět až těsně před kurzem - podle počtu přihlášených účastníků. Děkujeme za pochopení.

 

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!

Ke stažení