Titulní stránka » Nabídka programu

Krajem žítkovských bohyní

Tato akce již proběhla.

Termín: 18. 8. 2018 od 09.00 do 16.00
Místo konání: Žítková

Vycházka na Moravské Kopanice do obce Žítková, kde žily a působily tajemné žítkovské bohyně. Zažijte svérázné Moravské Kopanice na vlastní kůži. Exkurzi povede místní obyvatelka Kateřina Kohoutová.

Co vás čeká?

  • Vycházka v doprovodu žítkovské obyvatelky s výkladem o místní krajině a přírodě, každodenním životě na Moravských Kopanicích v historii i současnosti, legendách a literatuře.
  • Návštěva rodinné ovčí farmy na Žítkové a ochutnávka domácích ovčích sýrů.

Exkurze je vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Trasa povede členitým terénem Moravských Kopanic. Zájemci mohou po skončení, v 16 hodin, navštívit domek poslední bohyně Irmy - toto již není součástí exkurze, ale budeme se vracet tak, abyste to stihli. Návštěva domku stojí 100 Kč. 

Odkud a kdy vyrazíme?

Sraz přihlášených účastníků je v sobotu 18. srpna v 9:00 h. na Žítkové, u obecního úřadu. NA AKCI JE NUTNO SE PŘIHLÁSIT, nejlépe do 15. 8. 2018! 

Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity (15 účastníků), tak neváhejte, akce se rychle plní.

 

Cena:

Dospělý 220 Kč | děti od 6 do 15 let 50 Kč | deti do 6 let zdarma

Po přihlášení vám zašleme mailem fakturu, kterou prosím předem uhraďte převodem na účet. Pokud byste ji hradili až těsně před akcí, vezměte si s sebou prosím doklad o zaplacení (může se stát, že platba na náš účet nedorazí včas) - děkujeme za pochopení.

Zaplacená záloha je nevratná - pokud byste ale nemohli přijet, tak za sebe určitě můžete poslat nějakého náhradníka.

Co s sebou?

Na exkurzi si vezměte oblečení a obutí do terénu a do batohu přibalte svačinu a pití. Při nepříznivém počasí může být exkurze zrušena, dali bychom vám vědět skrz SMS.

  

Více o exkurzích a víkendovkách na Žítkové najdete na http://prochazky-zitkova.webnode.cz/

.

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!