Titulní stránka » Nabídka programu

Krajem žítkovských bohyní s vůní bylin - OBSAZENO

Tato akce již proběhla.

Termín: 15. 9. 2018 od 09.00 do 17.00
Místo konání: Žítková

Vycházka na Moravské Kopanice do obce Žítková, kde žily a působily tajemné žítkovské bohyně. Zažijte svérázné Moravské Kopanice na vlastní kůži.

Co vás čeká?

  • Vycházka v doprovodu žítkovské obyvatelky Mgr. Kateřiny Kohoutové s výkladem o místní krajině a přírodě, každodenním životě na Moravských Kopanicích v historii i současnosti, legendách a literatuře.
  • Povídání o léčivých bylinách, jejich sběru a využití a ochutnávka bylinkových čajů s další místní obyvatelkou Kateřinou Černou.
  • Možnost občerstvení v Penzionu Žítková
  • Možnost individuální návštěvy ovčí farmy po ukončení exkurze anebo návštěvy domku poslední žítkovské bohyně (cena není zahrnuta, 100 Kč).

Exkurze je vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi (ne s kočárkem). Trasa povede členitým terénem Moravských Kopanic.

Odkud a kdy vyrazíme?

sraz přihlášených účastníků je v sobotu 15. září v 9 hodin u obecního úřadu na Žítkové. 

Na vycházku je NUTNÉ se předem přihlásit, nejlépe do 12.9.2018 nebo raději dříve. Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity 15 účastníků.

 

Cena:

Dospělý 300 Kč | děti od 6 do 15 let 50 Kč | deti do 6 let zdarma

Po přihlášení vám zašleme mailem fakturukterou prosím předem uhraďte převodem na účet. Pokud byste ji hradili až těsně před akcí, vezměte si s sebou prosím doklad o zaplacení (může se stát, že platba na náš účet nedorazí včas) - děkujeme za pochopení.

Zaplacená záloha je nevratná - pokud byste ale nemohli přijet, tak za sebe určitě můžete poslat nějakého náhradníka.

Co s sebou?

Na exkurzi si vezměte oblečení a obutí do terénu a do batohu přibalte svačinu a pití. Při nepříznivém počasí může být exkurze zrušena, dali bychom vám vědět skrz SMS.

 

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!