Titulní stránka » Nabídka programu

Letní tábor pro rodiče s dětmi IV. (děti od 5 do 11let)

Tato akce již proběhla.

Termín: 5. 8. 2013 od 12.00 do 9. 8. 2013 14.00
Místo konání: Hostětín

Program

Společný program bude protkán motivační celotáborovou hrou. Těšit se můžete na zábavné hry a soutěže, výtvarné tvoření pomocí tradičních i netradičních technik, vycházky do okolí, táboráky, noční hru… Program probíhá co nejvíce venku v okolní přírodě Bílých Karpat. Dům je situován sice v centru vesnice, ale ubytovací část obklopuje ovocný sad, kterým protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase.Vedoucí připravují program pro děti, ale nepřebírají je do své péče – rodiče (prarodiče, tety a strýcové) jsou ve funkci "dozoru" (a samozřejmě se mohou také zapojit do her s dětmi). Program bude připraven od pondělního poledne do pátečního odpoledne. Během pobytu bude jedno odpoledne volné pro individuální rodinné výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště, lázně Luhačovice, apod. Na výlet přibalíme vašim dětem i příběh).

Stravování

Plná penze  - 3 x denně včetně bio-nápoje (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy s výběrem mezi masovou nebo vegetariánskou variantou. Večeře teplé vegetariánské. Pitný režim během dne. Vaříme převážně z bio-potravin, fair trade a lokálních potravin.

Ubytování

Centrum Veronica v Hostětíně se skládá ze seminární části, která bude v provozu jako jídelna a společenská místnost, a z ubytovací části. Ta nabízí ve 2 patrech celkem 10 pokojů pro 25 osob (1 x 4-lůžkový, 3 x 3 lůžkový, 6 x 2-lůžkový), každý s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout). Pokoje jsou standardně vybaveny (lůžkoviny, ručníky). Na uvítanou Vás v pokoji bude čekat láhev Hostětínského bio-moštu, vyrobeného z ovoce z Bílých Karpat. Centru je postaveno v pasivním energetickém standardu a má licenci k používání ekoznačky Ekologicky šetrná služba v kategorii turistické ubytovací služby. K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu "kafíčka", svačinek …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí (příbory, talíře, hrníčky, hrnce,…).

Projďte si dům hned teď! virtuální prohlídka

Cena zahrnuje:

Ubytování, celodenní stravování (4 x plná penze + 1 x oběd), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, táborový program, drobné odměny pro děti. Akce probíhá od pondělí do pátku. Po domluvě je možnost přijet už během víkendu před táborem nebo se zdržet po skončení akce. V případě zájmu alespoň 10 osob je během víkendu možno také zajistit stravování.

Letní tábor pro rodiče s dětmi Hostětín 2013:

1. turnus 15. - 19.7. 2013 - pro děti ve věku 8 – 12 let *

2. turnus 22. - 26.7. 2013 - pro děti ve věku 5 – 9 let *

3. turnus 29. 7.- 2.8. 2013 - pro děti ve věku 6 – 11 let *

V 1. -3. termínu je ubytovací kapacita Centra je již plně obsazena. Je možné ubytování v obecní ubytovně a docházet na program a stravování.

4. turnus 5. 8.- 9.8. 2013 - děti cca do 11 let * NOVÝ TERMÍN !!

*Toto je orientační rozmezí. Mohou samozřejmě přijet i mladší či starší sourozenci - nebude pro ně ale speciálně vytvářen program.

 

Podívejte se na fotogalerii táborů 2012:

Skřítkové rodu Bambulí

Expedice 1712

 

VEZMĚTE S SEBOU SVÉ PŘÁTELE A DĚTEM JEJICH KAMARÁDY!

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!

Ing. Kateřina Fojtů

katerina.fojtu@veronica.cz

572 630 670, 571 162 717

 

dospělá osoba 2 990 Kč

dítě 2 590 Kč

dítě do 3 let 500 bez nároku na lůžko, stravu a program

dítě do 3 let 800 včetně stravování, ale bez nároku na lůžko a program

Ke stažení