Titulní stránka » Nabídka programu

Letní tábory pro rodiče s dětmi I. - IV.

Tato akce již proběhla.

Termín: 14. 7. 2014–8. 8. 2014
Místo konání: Hostětín

Všechny termíny táborů jsou již plně obsazeny.

Ale je stále možné se hlásit na pobyt v srpnu Dovolená s příběhem krajem žítkovských bohyní nebo se kdykoliv jindy ubytovat v Centru Veronica Hostětín "jen tak" a podnikat individuální výlety do okolí. 

Program:

Těšit se můžete na zábavné hry, výtvarné tvoření pomocí tradičních i netradičních technik, prozkoumávání přírody, výlety do okolí, táboráky, noční hru… a to vše protkáno napínavou motivační celotáborovou hrou. Děti budou v „nesoutěživém prostředí" hravou a zábavnou formou vedeny ke spolupráci, samostatnosti a zodpovědnosti v duchu výchovného stylu "respektovat a být respektován".

Program bude probíhat co nejvíce venku – v přilehlé ukázkové přírodní zahradě a sadu u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude táborníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Dospělí (rodiče, prarodiče) jsou během tábora ve funkci "dozoru" - vedoucí jsou zodpovědní za program a organizační zajištění, ale nepřebírají děti do své péče. Dospělí se mohou do většiny her a aktivit zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budou chtít ale spíše odpočívat, tak mohou relaxovat v ovocném sadu, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními a přitom je stále budou mít děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

Společný program probíhá od pondělního poledne do pátečního odpoledne a během pobytu je jedno volné odpoledne pro individuální rodinné výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.).

Stravování:

Plná penze  - 3 x denně včetně bio-nápoje (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy s výběrem mezi masovou nebo vegetariánskou variantou. Večeře teplé vegetariánské. Samozřejmostí je pitný režim během dne. Vaříme převážně z bio-potravin, z fair trade a místních potravin za našeho regionu.

Ubytování:

Ubytování v penzionu Centra Veronica v 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na uvítanou Vás v pokoji bude čekat láhev pravého hostětínského moštu, vyrobeného z jablek, která vyrostla na okolních kopcích Bílých Karpat. Po domluvě lze zapůjčit dětskou postýlku nebo přidat přistýlku (matrace včetně lůžkovin).

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí (příbory, talíře, hrníčky, hrnce,…).

Konferenční sál slouží jako jídelna a prostorná společenská místnost zároveň.

Dům je situován sice v centru vesnice, ale je obklopen rozlehlou zahradou, kterou protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase.

Centrum Veronica je postavenou v enegeticky pasivním standardu a byla mu udělena licence k používání ekoznačky Ekologicky šetrná služba v kategorii turistické ubytovací služby.

Projďte si dům hned teď! virtuální prohlídka 

 

Termíny táborů v létě 2014:

1. turnus 14. - 18.7. 2014 pro děti ve věku 9 – 13 let *
2. turnus 21. - 25.7. 2014 pro děti ve věku 6 – 11 let *
3. turnus 28. 7.- 1.8. 2014 pro děti ve věku 5 – 9 let *
4. turnus 4. 8.- 8.8. 2014 pro děti ve věku 5 – 9 let *

*Toto je orientační rozmezí. Mohou samozřejmě přijet i mladší či starší sourozenci - nebude pro ně ale speciálně vytvářen program

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (4 x plná penze + 1 x oběd), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, táborový program, drobné odměny pro děti.

Mimo to je po domluvě možné:

Příjezd už během víkendu před nebo po táboru. Během prázdninových víkendů bude probíhat doprovodný prázdninový letní program (např. vycházka s ornitologem, Fair trade odpoledne s výrobou domácí fair trade, exkurze přírodní zahradou pro děti i dospělé….). V případě zájmu celkem alespoň 10 osob je během víkendu možno zajistit i stravování. Ceník služeb Centra Veronica.

Ještě váháte s přihlášením? Prohlédněte si fotogalerii z táborů z minulých let:

2013 Rok na vsi

2012 Ztracené pohádky

2012 Expedice 1712 

2011 UFO 

2010 Indiánský tábor

2009 Cesta kolem světa

VEZMĚTE S SEBOU SVÉ PŘÁTELE A DĚTEM JEJICH KAMARÁDY!

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!

Ing. Kateřina Fojtů

katerina.fojtu@veronica.cz

572 630 670, 571 162 717

dospělá osoba 2 990 Kč

dítě 2 590 Kč

dítě do 3 let 500 bez nároku na lůžko, stravu a program

dítě do 3 let 800 včetně stravování, ale bez nároku na lůžko a program

Projděte si virtuální prohlídku Centra Veronica – zvenčí i zevnitř »