Titulní stránka » Nabídka programu

Netradiční vánoční dárek

Tato akce již proběhla.

Termín: 11. 11. 2013 od 14.00 do 24. 12. 2013 14.00
Místo konání: Hostětín

Každým rokem usilovně přemýšlíme, čím obdarovat své blízké. A každým rokem se nám to zdá těžší a těžší. Proč tedy letos nezkusit něco originálního?

Dárkový poukaz pro pobyt či akci v Hostětíně   

Darujte svým blízkým poukázku na akci či pobyt v Centru Veronica Hostětín! Poukázka může být v libovolné finanční hodnotě a bude platná po celý příští rok.
Obdarovaní si mohou sami určit, kdy a čeho se zúčastní - zda kurzu, exkurze či dovolené. Zda v zimě nebo v létě. Rodiny s dětmi k nám mohou přijet o velikonocích nebo v létě na tábor.

Můžete u nás strávit pár příjemných dní na dovolené, odpočinout si v klidném prostředí, pokochat se překrásnou krajinou Bílých Karpat, věnovat se zimní či letní turistice či cykloturistice. Bílé Karpaty nabízejí řadu příležitostí k výletům do přírody i za poznáním. Kvůli svému přírodnímu bohatství byly vyhlášeny Biosférickou rezervací UNESCO. Určitě se Vám tady bude líbit.

V České republice je jen 5 certifikovaných EKO-hotelů. My jsme jedním z nich. O to inspirativnější může být pobyt u nás.

Balíček publikací z dílny Veroniky

Vánoční balíček obsahuje vydání publikací Desatero domácí ekologieNekup to! (o šetrném nakupování), Do čista (o šetrném úklidu),Chemické látky v životním prostředí, CD Abeceda přírodní zahrady a magnetickou záložku do knihy s tématikou přírodních zahrad. Do svého balíčku si můžete vybrat i jiné tituly, rádi vám s výběrem pomůžeme. Nabízíme i tématické balíčky, například Jak ekobydlet a Ze zahrádky na talíř.

Fairtradový balíček

Podpořte svým výběrem rozvoj spravedlivého obchodu. Do balíčku si vyberte z naší nabídky. Podle toho, jak se domluvíme, vám buď výrobky zašleme normálně anebo vám je dárkově zabalíme za příplatek 10 Kč.

Biomošty a biosirupy z Hostětína

Na vánoce doporučujeme především vitaminové bomby - mošt se zázvorem a s rakytníkem. Do vánočního balíčku vám ale rádi nabalíme jakýkoliv mošt dle vašeho výběru. Vhodné jsou i 5ti litrová balení ve formě tzv. bag-in-boxu, krabice se vzduchotěsným uzávěrem. Na vánoce připravuje moštárna speciální limitovanou edici ručně lisovaných moštů v krásných dárkových lahvích o objemu 1 litr.

Dárkový balíček výrobků s regionální známkou TBK

Bílé Karpaty se vám mohou připomínat po celý rok prostřednictvím regionálních výrobků. Do balíčku vám můžeme zabalit:

  • úžasně chutnou bioládu - marmeládu s kusy ovoce, slazenou jen jablečným koncentrátem
  • čaje z Bílých Karpat (Karpatský verbuňk, Horňácký odzemek)
  • med, medovinu
  • svíčky ze včelího vosku
  • víno rýnský ryzlink 
  • bylinná Lopeník - místní bylínkový likér 
  • sušená jablka z naší sušírny

 

 

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!