Titulní stránka » Nabídka programu

Bylinkový podvečer na téma srdce a hormony

Tato akce již proběhla.

Termín: 1. 4. 2022 od 17.30 do 20.00
Místo konání: Hostětín

Na setkání se dozvíte, jaké bylinky je dobré užívat v daném období, kterým orgánům je vhodné se věnovat a jaké ozdravné techniky můžeme provádět, abychom si zvýšili imunitu i psychickou a fyzickou odolnost.

Večerem vás provede Katka Černá ze Žítkové. Katka se bylinkám věnovala již před svým příchodem na Kopanice. Na žítkovských lukách je sbírá řadu let pro podporu zdraví svého i celé rodiny a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti.

 

Co vás čeká:

Květen je měsícem radosti a lásky, která živí naše srdce. Srdce je sídlem našeho vnímání a přináší harmonii do našeho života. Řekneme si, jak posílit jeho energii, a které bylinky mohou jeho činnost podpořit.

Podle TČM je párovým orgánem srdce tenké střevo, takže i na něj příjde řeč. Tenké střevo zajišťuje vstřebávání živin z naší potravy. Jeho dobré fungování je velmi důležité k tomu, aby naše tělo mělo dostatek energie na nastávající nejaktivnější část roku.

Aktivita našeho těla úzce souvisí s hormony, které jsou produkty žláz s vnitřni sekrecí. Hormony mají svou specifickou úlohu. Hormonální systém popohání k činnosti celý organismus a řídí aktivitu hlavně nervového a imunitního systému, a také pohybového aparátu. 

........................................

 

Chcete zjistit, jak si díky bylinkám uchovat pevné zdraví a dobrou pohodu?

Pak neváhejte - a přihlaste se na akci.

K přihlášení slouží formulář Registrace na akci, který najdete vpravo anebo pod článkem.

Cena jednoho setkání: 380 Kč, platí se každé zvlášť.  

Po přihlášení vám pošleme fakturu na platbu. Své místo budete mít jisté až po zaplacení této částky. Je nevratná, ale můžete za sebe samozřejmě poslat náhradníka.
Počítejte s tím, že kurz může skončit i trochu později než ve 20 hodin. Pokud chcete, tak si na kurzu můžete i koupit bylinky ze žítkovských luk.

Bližší informace: hana.machu@veronica.cz

........................................ 


Témata se vzájemně prolínají, protože v lidském těle všechno se vším souvisí, takže se jistě nevyhneme tomu, že něco zazní i vícekrát.

Koho tahle nabídka osloví, bude mít největší užitek z absolvování celého cyklu, aby pochopil souvislosti.

Přestože se stále učím a mnoho věcí ještě nevím, budu se snažit předat Vám co nejvíce z toho, co znám. Protože šířit mezi otevřené lidi mnohdy tisíce let staré znalosti a dovednosti, ale i nové poznatky, je moje srdeční záležitost.

Těším se na vás!

Vaše Katka Černá

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!