Titulní stránka » Nabídka programu

Pobyt pro rodiče s dětmi - I. termín, program pro děti 7 - 12 let OBSAZENO

Tato akce již proběhla.

Termín: 31. 7. 2023 od 12.00 do 4. 8. 2023 14.00
Místo konání: Hostětín

Zážitky s dětmi Vám nikdo nevezme...

V Hostětíně můžete společně tvořit, hrát si, výletovat, zkoumat přírodu, kuchtit... a odjíždět s pocitem, že jste spolu strávili nejhezčích 5 dní v životě.  

Pro děti (i pro Vás) jsme připravili bohatý celodenní program, jehož téma zatím necháváme v tajnosti. Program začíná v pondělí po obědě a končí v pátek dopoledne. Je určen primárně pro děti ve věku 7 - 12 let.

Program bude dobrodružný, zábavný a akční, budeme tvořit, poznávat, bude výlet, ohně, noční akce... prostě klasika :-)

Program bude probíhat co nejvíce venku – v zahradě u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude táborníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Vy, dospělí (rodiče, prarodiče), budete během tábora ve funkci "dozoru". Lektoři totiž nepřebírají děti do své péče, ale jsou zodpovědní jen za program a organizační zajištění. Do většiny aktivit se můžete zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budete chtít ale spíše odpočívat, tak můžete relaxovat v přírodní zahradě, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními - a přitom stále mít své děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

Společný program bude probíhat od pondělního odpoledne do pátečního dopoledne a během pobytu je ve středu jedno volné odpoledne pro individuální rodinné výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.). V úterý a čtvrtek bude i večerní, případně noční program.

 

 

Cena: 

  • dospělý 6540 Kč 
  • dítě starší 13 let 6830 Kč
  • dítě 5 - 12 let včetně 6270 Kč (pro tuto věkovou skupinu je určen program)
  • dítě 3 - 4 let včetně 5260 Kč (sleva za program, který pro tyto děti bude místy příliš náročný)
  • dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu: 800 Kč

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (plná penze se svačinkami), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, celodenní táborový program, drobné odměny pro děti. V sekci Ke stažení (v pravém sloupečku) naleznete naše obchodní podmínky.

 

 

Stravování:

Plná penze - 5 x denně včetně nápoje v bio kvalitě (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy jsou s masem (jste-li vegetariáni, ozvěte se, zařídíme!), jeden den kompletně vegetariánský. Večeře teplé bezmasé. Samozřejmostí je pitný režim během dne. Podáváme i 2x svačinu (ovoce, buchta). V den celodenního výletu je místo teplého oběda balíček s bagetami, sušenkami a ovocem. Vaříme převážně z potravin v bio kvalitě, z fairtradových produktů a místních surovin z našeho regionu. 

 

Ubytování:

Ubytování v penzionu Centra Veronica ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vzhledem k tomu, že máme většinu pokojů dvoulůžkových a zájem o tábory je velký, je možné, že dostanete pokoj s přistýlkou (matrace včetně lůžkovin). V případě noclehu na přistýlce se cena pobytu mírně snižuje. 

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí. Konferenční sál slouží jako jídelna a prostorná společenská místnost zároveň.

Dům je sice situován v centru vesnice, ale je obklopen rozlehlou zahradou s přírodními herními prvky, kterou protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase (přibalte boty do vody). Centrum Veronica je postaveno v energeticky pasivním standardu a má certifikovaný ekologický provoz.

 

Ještě váháte s přihlášením? Prohlédněte si fotogalerii z táborů z minulých let:

2020 S kapkou vody za poznáním | 2018 Vzhůru na palubu! | 2017 Mauglí 

 

Jak se můžete přihlásit?

Pod článkem a také v pravém sloupci najdete tlačítko Registrace na akci. Tím se dostanete na přihlašovací formulář (objeví se až úplně dole na stránce, až úplně pod vším textem - takže rolujte dolů). Po vyplnění musíte vidět tlačítko "Odeslat". Až od Vás přihlášku dostaneme, tak Vám zvolený termín potvrdíme mailem a zašleme zálohovou fakturu ve výši 3000 Kč, kterou nám do 14 dní uhradíte. Doplatek do plné ceny bude probíhat cca měsíc před akcí.

Storno podmínky

  • do 60 dní před zahájením akce: 500 Kč
  • do 30 dní před zahájením akce: 3000 Kč (záloha)
  • 29 - 14 dní před zahájením akce: 70 % celkové částky za pobyt
  • 13 - 0 dní před zahájením akce: 100 % celkové částky za pobyt

 

VELMI VÁM DOPORUČUJEME POJISTIT SI STORNO AKCE. Je v nabídce komerčních pojišťoven, stojí 60 - 100 Kč a může Vám velmi ulehčit situaci v případě, že Vaše dítko před akcí třeba nenadále onemocní. Můžete za sebe samozřejmě poslat náhradníka. Pokud bychom těsně před akcí náhradníka sehnali my, tak storno bude Vaše záloha, 3000 Kč. Pokud bychom náhradníka neměli, tak platí storno 100 % ceny pobytu. Obchodní podmínky najdete v souboru v pravém sloupečku na webu.

 

Chcete vědět více? Neváhejte - a zkontaktujte nás mailem nebo telefonicky:

   ilona.zalesakova@veronica.cz;  tel.771 270 386

S přihlašováním nečekejte a neváhejte - tábory bývají většinou během 2 - 3 týdnů po vyhlášení naplněny a potom už přijímáme jenom náhradníky.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba

Ing. Martina Poláchová

martina.polachova1@email.cz
572 630 670, 608 426 029

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!