Titulní stránka » Nabídka programu

Bylinkový podvečer V. - játra a žlučník

Tato akce již proběhla.

Termín: 8. 3. 2023 od 17.30 do 20.00
Místo konání: CENTRUM VERONICA HOSTĚTÍN

Voňavý bylinkový podvečer na téma jater a žlučníku. TENTOKRÁT V CENTRU VERONICA V HOSTĚTÍNĚ

Co vás na 5. setkání čeká?

  • budeme si povídat o bylinkách, které podporují játra a žlučník, což je pro toto jarní očistné období velmi důležité vzhledem ke správnému fungování odstraňování odpadních látech z našeho těla ven
  • zaměříme se na detoxikaci těla, jak jej zbavit toxinů, infekcí, plísní, parazitů apod., které se mohou vyskytovat téměř v každé části těla
  • ukážeme si, jak si připravit zelené smoothie, které nám pomůže v očistě těla a dodá nám plno vitamínů, minerálů, stopových látek a enzymů

V cyklu 6 setkání se dozvíte, jaké bylinky je dobré užívat v daném období, kterým orgánům je vhodné se věnovat a jaké ozdravné techniky můžeme provádět, abychom si zvýšili imunitu i psychickou a fyzickou odolnost. Setkání na sebe tematicky navazují, takže největší užitek bude mít ten, kdo se zúčastní celého cyklu a pochopí souvislosti dějů v našem těle.

Večery vás bude provázet Katka Černá ze Žítkové. Katka se bylinkám věnovala již před svým příchodem na Kopanice. Na žítkovských lukách je sbírá řadu let pro podporu zdraví svého i celé rodiny a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti.

........................................

 

Chcete zjistit, jak si díky bylinkám uchovat pevné zdraví a dobrou pohodu? Pak neváhejte - a přihlaste se na akci. Kapacita účastníků je omezená.

  • K přihlášení slouží formulář Registrace na akci, na který můžete kliknout, nebo ho uvidíte jako tlačítko vpravo na webu anebo pod článkem (pokud se díváte z mobilu).
  • Cena jednoho setkání: 390 Kč, platí se každé zvlášť.
  • Po přihlášení vám pošleme fakturu na platbu. Své místo budete mít jisté až po zaplacení této částky. Je nevratná, ale můžete za sebe samozřejmě poslat náhradníka.
  • Počítejte s tím, že kurz může skončit i trochu později než ve 20 hodin. Pokud chcete, tak si na kurzu můžete i koupit bylinky ze žítkovských luk.
  • Bližší informace: irena.stehlikova@veronica.cz

........................................

 

A na co se můžete těšit na dalších setkáních? TOTO SETKÁNÍ UŽ BUDE OPĚT V KAVÁRNĚ FÉRKAFFÉ VE SLAVIČÍNĚ

 

6. setkání - duben 2023

• téma srdce a hormonální systém
• Květen je měsícem radosti a lásky, která živí naše srdce. Srdce je sídlem našeho vnímání a přináší harmonii do našeho života. Řekneme si, jak posílit jeho energii, a které bylinky mohou jeho činnost podpořit. Podle TČM je párovým orgánem srdce tenké střevo, takže i na něj příjde řeč. Tenké střevo zajišťuje vstřebávání živin z naší potravy. Jeho dobré fungování je velmi důležité k tomu, aby naše tělo mělo dostatek energie na nastávající nejaktivnější část roku.

• Aktivita našeho těla úzce souvisí s hormony, které jsou produkty žláz s vnitřni sekrecí. Hormony mají svou specifickou úlohu. Hormonální systém popohání k činnosti celý organismus a řídí aktivitu hlavně nervového a imunitního systému, a také pohybového aparátu.

 

 

 


Témata se vzájemně prolínají, protože v lidském těle všechno se vším souvisí, takže se jistě nevyhneme tomu, že něco zazní i vícekrát.

Koho tahle nabídka osloví, bude mít největší užitek z absolvování celého cyklu, aby pochopil souvislosti.

Přestože se stále učím a mnoho věcí ještě nevím, budu se snažit předat Vám co nejvíce z toho, co znám. Protože šířit mezi otevřené lidi mnohdy tisíce let staré znalosti a dovednosti, ale i nové poznatky, je moje srdeční záležitost.

Těším se na vás!

Vaše Katka Černá

 

Kontaktní osoba

Bc. Eliška Běhálková

eliska.behalkova@veronica.cz

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!