Domů

Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti!

Hledáme dobrovolníky pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti jak 28. 9.2014, tak v období před slavností. 

Staňte se dobrovolníky na Jablečné slavnosti

  • Chcete se podílet na akci s bohatou tradicí a nahlédnout do zákulisí příprav?
  • Chcete využít váš volný čas smysluplně?
  • Chcete zažít Jablečnou slavnost jinak?

Pak hledáme právě vás!

Pokud se chcete dozvědět víc, kontaktujte prosím Kateřinu Elefantovou (roz. Fojtů) e-mailem katerina.fojtu@veronica.cz, telefonicky 572 630 670. Pro přihlášení použijte prosím tento registrační formulář

Moc nám pomůže, pokud se přihlásíte s dostatečnou časovou rezervou. Nejlépe nejpozději do pondělí 22. září 2014. Díky    

Pomoc na Jablečné slavnosti v neděli 29. září:

Stanoviště, která bychom potřebovali během slavnosti obsadit dobrovolníky:
vstupné - výdej lístků a informačních materiálů; parkoviště – řízení dopravy na odstavném parkovišti před Hostětínem; občerstvení - čepování piva a konopné sodovky, výdej guláše a kyselice atd.; tombola – prodej losů; stezka pro děti – stanoviště na dětské stezce v ovocném sadu; jablečný trojboj - aktivity pro dospělé; moštárna - stáčení a prodej moštů; ruční výroba moštu; kuchyně - mytí nádobí; fotograf - budeme rádi, pokud se podaří zachytit vše, co se během slavnosti bude dít; sušírna ovoce; prodej jablečných koláčů; aj.

Za pomoc poskytneme zdarma:

  • vegetariánskou stravu
  • v případě potřeby ubytování před nebo po slavnosti v obecní ubytovně "Na Staré hospodě" nebo v Centru Veronica (postel nebo karimatka, vlastní spacák)
  • vstup na Jablečnou slavnost :)

Stanoviště se snažíme obsadit dostatečným počtem osob tak, aby se dalo během slavnosti vystřídat a každý si slavnost užil.

Budeme rádi i za pomoc předem:

  • nejlépe ve všední dny v září, kdy se chystají aktivity pro děti, informační cedule, „ruličkování“ tomboly, práce v ovocném sadu a přírodní zahradě ...
  • V sobotu 27. září – brigáda před slavností. Příprava stánků, parkoviště, čersvého moštu, úklid sadu a prodejny s občerstvením. Na tuto sobotu hledáme především dobrovolníky, kteří už někdy na Jablečné slavnosti byli a mají už zkušenost s jednotlivými stanovišti.

Dobrovolníky hledáme i na pondělí po slavnosti:

  • úklid po slavnosti

Těšíme se na vás a pohodovou spolupráci!

 

Ke stažení