Svatba či oslava v přírodní zahradě

Svatba pod rozkvetlou jabloní 
nebo oslava narozenin uprostřed přírodní zahrady.

Vaše svatba či oslava může být jedinečná.... a my Vám s tím rádi pomůžeme. 
Hledáte-li pro oslavu svých nejdůležitějších událostí důstojné, ale přitom i romantické, zajímavé a příjemné prostředí, naleznete jej u nás.

Vaše oslava může probíhat buď pod širým nebem v naší přírodní zahradě anebo využijte pohostinnosti našeho pasivního domu, který žije ze slunce. Dům nabízí veškerý komfort, včetně ubytování.

Rádi s Vámi připravíme tradiční i netradiční formu hostiny a zajistíme slavnostní oběd, průběžné občerstvení či večerní raut. Dle domluvy Vám rádi uvaříme menu v bio-kvalitě, z místních surovin, doplněné o fairtradové nápoje a hostětínský biomošt přímo ze zdroje. Můžete ochutnat i naše vegetariánské pokrmy, zdravé moučníky, .

Svůj velký den můžete završit nocí v našem ekopenzionu.

Nabízíme kompletní servis:

  • Prostory: Sál pro 50 hostů, malá místnost pro 10 osob, vstupní hala, venkovní posezení, pokoje
  • Ubytování: 28 osob, 11 pokojů s vlastním sociálním zařízením
  • Stravování: osobně s Vámi pečlivě vybereme a sestavíme slavnostní menu dle Vašich požadavků a domluvíme se na zajištění surovin a nápojů (můžete si přinést i své)
  • Venkovní obřad: připravíme romantický prostor pod jabloní, u historické sušírny ovoce
  • Svatební dar: jako dar od nás novomanželé dostávají ptačí budku, kterou mohou umístit na strom v našem či svém sadu a sledovat zahnízdění ptactva (platí pouze mají-li zde i obřad)
  • Svatební tabule, výzdoba sálu: zajistíme a barevně sladíme dle Vašeho přání. Pokud chcete, můžete si sál vyzdobit i sami
  • Venkovní prostory pro děti: přírodní zahrada je ideálním místem pro děti. V průběhu oslavy zde mají dostatek prostoru pro své hry a pobíhání. V zahradě je řada dřevěných herních prvků, které budou děti bavit. Nejvíce si užijí v malém potůčku při hře s vodním mlýnkem a při stavbě hráze (pokud svolíte, aby si v potůčku děti hrály, doporučujeme pro jistotu náhradní oblečení)
  • Venkovní posezení: Dospělí mohou zahradu využít pro procházku a odpočinek. Večer můžete posedět i u ohniště.

 

----------------------------------------------------------------------------

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Kontaktní osoba

Renata Bolečková

renata.boleckova@veronica.cz

Kde je Hostětín