Titulní stránka » Nabídka programu

Tábor pro rodiče s dětmi IV. (děti cca 5 – 10 let)

Tato akce již proběhla.

Termín: 10. 8. 2015 od 10.00 do 14. 8. 2015 14.00
Místo konání: Hostětín

Tento termín už je plně obsazen. Můžete se hlásit pouze jako náhradníci. 

Program:

Těšit se můžete na zábavné hry, výtvarné tvoření pomocí tradičních i netradičních technik, prozkoumávání přírody, výlety do okolí, táboráky, noční hru… a to vše protkáno napínavou motivační celotáborovou hrou.

Program bude probíhat co nejvíce venku – v zahradě u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude táborníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Dospělí (rodiče, prarodiče) jsou během tábora ve funkci "dozoru" - vedoucí jsou zodpovědní za program a organizační zajištění, ale nepřebírají děti do své péče. Dospělí se mohou do většiny her a aktivit zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budou chtít ale spíše odpočívat, tak mohou relaxovat v ovocném sadu, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními a přitom je stále budou mít děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

Společný program probíhá od pondělního dopoledne do pátečního odpoledne a během pobytu je jedno volné odpoledne pro individuální rodinné výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.).

Stravování:

Plná penze  - 3 x denně včetně bio-nápoje (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy s výběrem mezi masovou nebo vegetariánskou variantou. Večeře teplé vegetariánské. Samozřejmostí je pitný režim během dne. Vaříme převážně z bio-potravin, z fair trade produktů a místních surovin z našeho regionu

Ubytování:

Ubytování v penzionu Centra Veronica v 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na uvítanou Vás v pokoji bude čekat láhev pravého hostětínského moštu, vyrobeného z jablek, která vyrostla na okolních kopcích Bílých Karpat. Po domluvě lze zapůjčit dětskou postýlku nebo přidat přistýlku (matrace včetně lůžkovin).

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí. Konferenční sál slouží jako jídelna a prostorná společenská místnost zároveň.

Dům je situován sice v centru vesnice, ale je obklopen rozlehlou zahradou s přírodními herními prvky, kterou protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase. Centrum Veronica je postavenou v enegeticky pasivním standardu a byla mu udělena licence k používání ekoznačky Ekologicky šetrná služba v kategorii turistické ubytovací služby.

Projďte si dům hned teď! virtuální prohlídka 

 

Termíny táborů v létě 2015:

1. turnus 20. - 24. 7. 2015 – program pro děti ve věku 9 – 14 let *
2. turnus 27. – 31. 7. 2015 – program pro děti ve věku 6 – 11 let *
3. turnus 3. - 7. 8. 2015 - program pro děti ve věku 5 – 10 let *
4. turnus 10. - 14. 8. 2015 - program pro děti ve věku 5 – 10 let *

*Toto je orientační rozmezí. Mohou samozřejmě přijet i mladší či starší sourozenci - nebude pro ně ale speciálně vytvářen program

Cena :

dítě 5 - 12 let včetně 2 730 Kč | dítě od 13 let 3 253 Kč | dítě 3 - 4 let včetně 1 980 Kč | dospělý 3 260 Kč | dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (4 x plná penze + 1 x oběd), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, táborový program, drobné odměny pro děti.

Mimo to je po domluvě možné:

Příjezd už během víkendu před nebo po táboru. Během prázdninových víkendů bude probíhat doprovodný prázdninový letní program (např. vycházka s ornitologem, Fair trade odpoledne s výrobou domácí fair trade, exkurze přírodní zahradou pro děti i dospělé….). V případě zájmu celkem alespoň 10 osob je během víkendu možno zajistit i stravování. Ceník služeb Centra Veronica.

Ještě váháte s přihlášením? Prohlédněte si fotogalerii z táborů z minulých let:

2014 Zelený ostrov I.| 2014 Zelený ostrov II.| 2014 Zelený ostrov III.| 2014 Zelený ostrov IV. | 2013 Rok na vsi | 2012 Ztracené pohádky | 2012 Expedice 1712 | 2011 UFO | 2010 Indiánský tábor | 2009 Cesta kolem světa

VEZMĚTE S SEBOU SVÉ PŘÁTELE A DĚTEM JEJICH KAMARÁDY!

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!

Ke stažení