Titulní stránka » Nabídka programu

Valentýnský víkend aneb láska prochází žaludkem - sleva 40 %

Tato akce již proběhla.

Termín: 14. 2. 2014 od 17.00 do 16. 2. 2014 14.00
Místo konání: Hostětín

Udělejte jednou na Valentýna něco neotřelého. Žádná plyšová srdíčka ... ale vlastnoručně připravená vynikající polévka s poctivými nudlemi. Nebo čerstvě upečený domácí chléb. 

Valentýnský pobyt koncipovaný jako kurz vaření? A proč ne - když láska prochází žaludkem...Vařit přece nemusí jen ženy. Představte si, jaké to bude, když si společně uvaříte manželstvo**. To je totiž další z tradičních jídel, která se společně naučíme vařit - a také je společně sníme. 

Umění našich paní kuchařek je vyhlášené. Pokud jste ještě neměli příležitost je vyzkoušet, nabízí se vám nyní skvělá možnost. Naučí vás vařit to, co patřilo na jídelní stůl za časů našich babiček. A k tomu vám bude v sobotu dělat doprovod skvělá tetička Lekešová, autorka kuchařky Jak se dříve žilo a co se jedlo v Hluku. Ta vám představí nejen zapomenutá jídla, ale i téměř zapomenuté tradice. Taková nabídka se neodmítá.

K této nabídce máme pro vás i speciální bonus - přijedete-li ve dvou (platí pro jakékoliv dvojice osob), získáte slevu 40% z pobytu.

Podívejte se na podrobnosti o kurzu a program jednotlivých dní a přihlaste se. Kromě kvalitních pokrmů na vás čekají výlety s průvodcem do magické krajiny Bílých Karpat, ochutnávka moštů, povídání o životě v Karpatech před 100 lety, naučíte se i tradiční písničky (nejen o lásce) - nudit se rozhodně nebudete.

Obohaťte svůj skvělý vztah o skvělé zážitky a gurmánské požitky. Chvíle strávené na našem kurzu vaření vám budou ještě dlouho doma vonět.

 

**Manželstvo - neboli šumajstr - je tradiční slovácké jídlo z vařených krup (nebo nověji z rýže) a vařených fazolí. Oboje se dobře smíchá s vepřovými škvarky, cibulkou orestovanou na sádle a utřeným česnekem. Pokrm se dochutí solí, pepřem a majoránkou. Jako příloha se podávají kvašáky.

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!