Titulní stránka » Nabídka programu

Bezplatná poradna k využívání dešťové vody

Tato akce již proběhla.

Termín: 28. 4. 2019 od 10.00 do 13.00
Místo konání: Hostětín

28. dubna, od 10 do 13 hodin máte možnost využít bezplatného poradenství k využívání dešťové vody s ing. Karlem Plotěným z firmy ASIO. Bude probíhat v sále Centra Veronica.

Registrujte se, prosím, v tomto formuláři, abychom viděli, jaký je o konzultace zájem a mohli rozvrhnout čas a síly pana Plotěného :-)

Poradenství bude formou diskuse, bude spíše skupinového charakteru (takže vás může být klidně více, třeba i  5-10). Nejedná se o individuální odborné konzultace přímo k vašim projektům, ale spíš o předání tipů, možností, zodpovězení dotazů, ... i když - vaše projekty si určitě vezměte s sebou a bude-li možnost a čas, můžete zkusit i toto. Primárně to bude ale skupinová diskuze nad obecnějšími problémy, případně nad vašimi konkrétními, ale ve skupince dalších zájemců, kteří v tu dobu také přijdou. 

 

Co vás čeká v Hostětíně po konzultaci?

Konzultace je součástí naší akce - slavnostního otevírání Bludiště- terénní hry, při které se můžete i ztratit :-)

Zůstaňte tedy déle a můžete se vydat i do Bludiště.

 

A co děti - když budou rodiče konzultovat?

Připravili jsme hravé tvoření na téma "KDYŽ PRŠÍ" (10-12h.): V průběhu poradny  bude možnost samostatného malování, sestavování básniček, písniček, písniček nejen pro děti (k dispozici budou papíry a pastelky, v případě hezkého počasí i křídy a prostor před Centrem apod.). Můžete se těšit na krásné odměny.
Slavnostní otevření Bludiště v 13h. bude zahájeno vyhlášením nejzdařilejších prací z hravého tvoření.
POKUD bude teplo a slunečno, mohou si děti hrát i v naší přírodní zahradě, případně si jít hrát do potoka (mohly by se hodit holínky a věci na převlečení :-)). 

Srdečně vás zveme!

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!