Domů

Letní tábory pro rodiče s dětmi 2019

Letos jsme pro Vás připravili dva turnusy táborů pro děti ve věku 7 - 12 let s celodenním programem a jeden turnus jako Dovolenou pro rodiče s dětmi s dopoledním programem. Více informací k těmto pobytům naleznete v textu níže. 

 

Termíny v létě 2019 + přihlášení na odkazu (klikněte na název tábora a dostanete se na přihlášku):

1. turnus Tábor pro rodiče s dětmi 29. 7. - 2. 8. 2019  s programem pro děti ve věku 7 - 12 let* - TENTO TURNUS JE UŽ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME NÁHRADNÍKY.

2. turnus Tábor pro rodiče s dětmi 5. - 9. 8. 2019  s programem pro děti ve věku 7 - 12 let* - TENTO TURNUS JE UŽ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME NÁHRADNÍKY.

1. turnus Dovolená pro rodiče s dětmi 12. - 16. 8. 2019 - program pro děti ve věku 3 - 6 let* - Volný poslední 4-lůžkový pokoj, jinak obsazeno (stav z 6.2.)

*Toto je orientační rozmezí. Mohou samozřejmě přijet i mladší či starší sourozenci - nebude pro ně ale speciálně vytvářen program. 

 

TÁBORY PRO RODIČE S DĚTMI (Dva turnusy, staší děti. Již obsazeno - přijímáme pouze náhradníky)

Cena :

dítě 3 - 4 let včetně 3 610 Kč | dítě 5 - 12 let včetně 4 690 Kč |  dítě od 13 let 5 140 Kč | dospělý 4 960 Kč | dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. 

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (4 x plná penze se svačinkami + 1 x oběd), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, celodenní táborový program, drobné odměny pro děti. V sekci se stažení naleznete naše obchodní podmínky.

Program:

Program začíná v pondělí po obědě, končí v pátek dopoledne.

Těšit se můžete na zábavné hry, výtvarné tvoření pomocí tradičních i netradičních technik, prozkoumávání přírody, výlety do okolí, táborák, noční hru… a to vše protkáno napínavou motivační celotáborovou hrou, která dává smysl.

Program bude probíhat co nejvíce venku – v zahradě u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude táborníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Dospělí (rodiče, prarodiče) jsou během tábora ve funkci "dozoru" - vedoucí jsou zodpovědní za program a organizační zajištění, ale nepřebírají děti do své péče. Dospělí se mohou do většiny her a aktivit zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budou chtít ale spíše odpočívat, tak mohou relaxovat v ovocném sadu, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními a přitom je stále budou mít děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

Společný program probíhá od pondělního dopoledne do pátečního odpoledne a během pobytu je jedno volné odpoledne pro individuální rodinné výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.).

 

DOVOLENÁ PRO RODIČE S DĚTMI (Jeden turnus, mladší děti. Již obsazeno - přijímáme pouze náhradníky)

Cena :

dítě 3 - 4 let včetně 3 910 Kč | dítě 5 - 12 let včetně 4 090 Kč |  dítě od 13 let 4 540 Kč | dospělý 4 660 Kč | dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. 

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování (4 x plná penze se svačinkami + 1 x oběd), materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, dopolední program pro děti i rodiče, drobné odměny pro děti.

Program:

Program začíná v pondělí po obědě, ostatní dny do pátku je pouze dopolední.

Těšit se můžete na zábavné hry, výtvarné tvoření pomocí tradičních i netradičních technik, prozkoumávání přírody, výlet do blízkého okolí, program pro rodiče i večerní program s táborákem, zpíváním a večerní hrou… a to vše protkáno zábavným tématem.

Program bude probíhat co nejvíce venku – v zahradě u Centra Veronica a v blízkém okolí Hostětína v krásné přírodě Bílých Karpat. V případě nepříznivého počasí bude účastníkům k dispozici prostorná společenská místnost.

Dospělí (rodiče, prarodiče) jsou během pobytu ve funkci "dozoru" - vedoucí jsou zodpovědní za program a organizační zajištění, ale nepřebírají děti do své péče. Dospělí se mohou do všech her a aktivit zapojit spolu se svými dětmi. Pokud budou chtít ale spíše odpočívat, tak mohou relaxovat v ovocném sadu, využít nabídky naší knihovny, zapojit se do prací na zahradě nebo jen tak „u kafíčka“ popovídat s ostatními a přitom je stále budou mít děti „na dohled“, což jistě ocení zejména nejmladší účastníci.

Společný program probíhá od pondělního odpoledne a dále každý den včetně pátku v dopoledních hodinách do oběda. V odpoledních hodinách budete mít možnost naplánovat si individuální program či výlety po okolí (můžete navštívit např. zříceninu hradu Brumov, lesopark ve Slavičíně, ZOO Zlín, koupaliště v Pitíně, lázně Luhačovice, apod.). Ve vybraný den bude pro Vás a Vaše děti zajištěn večerní program s táborákem. Během celého pobytu si můžete s dětmi dle chuti vypůjčit přichystané bedýnky s rukodělkami, dalšími aktivitami a startovači svobodné hry.

DALŠÍ INFORMACE PRO TÁBORY I DOVOLENOU PRO RODIČE S DĚTMI:

Stravování:

Plná penze  - 5 x denně včetně bio-nápoje (začínáme pondělním obědem a končíme pátečním obědem). Snídaně formou švédského stolu. Obědy s výběrem mezi masovou nebo vegetariánskou variantou, jeden den kompletně vegetariánský. Večeře teplé vegetariánské. Samozřejmostí je pitný režim během dne. Vaříme převážně z bio-potravin, z fairtradových produktů a místních surovin z našeho regionu.

Ubytování:

Ubytování v penzionu Centra Veronica ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vzhledem k tomu, že máme většinu pokojů dvoulůžkových a zájem o tábory je velký, je možné, že dostanete pokoj s přistýlkou (matrace včetně lůžkovin). Po domluvě lze zapůjčit i dětskou postýlku. 

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí. Konferenční sál slouží jako jídelna a prostorná společenská místnost zároveň.

Dům je situován sice v centru vesnice, ale je obklopen rozlehlou zahradou s přírodními herními prvky, kterou protéká maličký potůček - oblíbené místo k dětským hrám ve volném čase (přibalte boty do vody). Centrum Veronica je postaveno v enegeticky pasivním standardu a byla mu udělena licence k používání ekoznačky Ekologicky šetrná služba v kategorii turistické ubytovací služby.

 

Ještě váháte s přihlášením? Prohlédněte si fotogalerii z táborů z minulých let:

2018 Vzhůru na palubu! | 2017 Mauglí | 2016 Po stopách Robinsona II. | 2016 Po stopách Robinsona I. 2015 | Argonauti IV. | 2015 Argonauti III. | 2014 Zelený ostrov | 2013Rok na vsi | 2012 Ztracené pohádky | 2012 Expedice 1712 | 2011 UFO | 2010 Indiánský tábor | 2009 Cesta kolem světa

VEZMĚTE S SEBOU SVÉ PŘÁTELE A DĚTEM JEJICH KAMARÁDY!