Titulní stránka » Nabídka programu

Zahradní slavnost

Termín: 5. 6. 2022 od 13.00 do 18.00

Místo konání: Hostětín

Velká oslava přírodního zahradničení spojená s exkurzí, hrami pro děti, ochutnávkami pomazánek z planých rostlin. Přijďte zažít příjemné odpoledne v naší přírodní zahradě, prohlédnout si interaktivní zážitkové prvky (nejen) pro děti, dozvědět se něco nového nebo jen tak posedět pod stromy a potěšit se s přáteli. Každý si zde najde to "své" - inspiraci, potěšení, ponaučení i zábavu. 

Dozvíte se také o přírodních zahradách, prvcích pro podporu biodiverzity, správném kompostování a dalších zásadách pěstování bez chemie. Představíme vám naši činnost v oblasti ochrany klimatu i práce s handicapovanými.

Čeká vás spousta aktivit pro vaše děti, hory dobrého jídla, tácy lahodných dezertů a mošt, který poteče proudem. Také exkurze zahradou, tombola, hudba... prostě všechno, co ke správné slavnosti patří.

 

Mohli byste nám pomoct s obsluhou stanovišť?

Budeme moc rádi! Potřebujeme cca 10 šikovných dobrovolníků, kteří si budou hrát s dětmi, čepovat nápoje nebo připravovat vynikající vegetariánské občerstvení. Pomoc potřebujeme cca od 10 do 18 hodin. Ozvěte se na mail: [email protected]
Předem díky!!!

 

 

 

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Machů

[email protected]
572 630 670, 739 569 264
Skype: hana.machu73

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!