Domů » Vzdělávání školy, obce, firmy » Pro osoby se zdravotním postižením

Pobyty pro dospělé se zdravotním postižením

Co je cílem této stránky? Nalákat jednotlivce? Nebo aby přijely skupiny dospělých?  Chceme vůbec mít takovou stránku pro dospělé? Nebo na ni dáme třeba jenom info o úpravě domu pro handicapované a o obecné nabídce (co je teď v odstavečcích pro děti)? NEMUSÍME mít speciální nabídku pro dospělé... Může být i stránka přímo o Veronica + handicapi - ve smyslu té interpretace a obecné činnosti.

Pobyty po domluvě programu. V jakém stavu jsou programy pro dospělé? Jitka ani Martina vůbec netuší, že nějaké máme, neviděly je. Myslí si, že pro dospělé nic nemáme.

 

Zahradní terapii a propojování ekologického vzdělávání se sociální oblastí se věnujeme už od roku 2015. V našich prostorách a přírodní zahradě vítáme děti i dospělé. Spolupracujeme s řadou zastřešujících organizací, které sdružují osoby nevidomé a slabozraké, vozíčkáře, sluchově postižené. 

Chceme, abyste z pobytu z Hostětína odjížděli plni zážitků z přírodní zahrady, inspirace pro ekologické chování u vás doma, motivace k činům na ochranu životního prostředí. V rámci programů zajistíme i muzikoterapii či canisterapii.

 

Ekologické programy pro dospělé

 

 

Ubytování

Stravování

Speciální vybavení a pomůcky - to bude stejné jako u dětí, překopíruju sem, až budeme mít finální text.

Kontaktní osoba

Ing. Marie Křiváková

[email protected]
572 630 670, 724 132 772
Skype: marjankak2