Rodinná dovolená a turistické zážitky v Bílých Karpatech - kraji žítkovských bohyní

Když ráno vstoupíte do naší přírodní zahrady a nadechnete se, přijdete na to, proč milujete Hostětín...

 

Dům, který žije ze slunce, magická krajina Bílých Karpat, chuť biomoštu přímo od zdroje, sochy v krajině, raci v potoku a noční pozorování hvězd... odoláte?

Ekopenzion Centra Veronica je postaven jako pasivní dům a je ukázkou ekologické architektury. Moderní interiéry využívají přírodní materiály jako jsou hliněné omítky, nepálené cihly, slaměná izolace, masivní dřevo. Provoz domu je certifikován jako ekologicky šetrný, využívá energii slunce a biomasy pro vytápění, dešťovou vodu pro splachování a kořenovou čistírnu pro čištění odpadních vod. Dům obklopuje ukázková přírodní zahrada a ovocný sad protékaný potůčkem - ideální místo ke hrám i odpočinku pro děti i dospělé.

Ubytování

  • 28 lůžek v 11 pokojích (7x2, 2x3, 2x4 lůžka), každý s vlastním sociálním zařízením. Lůžkoviny a ručník jsou u nás samozřejmostí.
  • Internetové připojení - WiFi
  • Lze zapůjčit dětskou postýlku nebo přidat přistýlku (matrace včetně lůžkovin).
  • Konferenční sál slouží zároveň jako jídelna a prostorná společenská místnost.

Ubytovací prostory máme přizpůsobeny i pro pobyt zdravotně postižených osob - na vozíčku a nevidomých (klikněte si pro podrobnosti).

 

Stravování

  • Skupinám více než 10 osob zajistíme plnou penzi či polopenzi, též pokud bude v daném termínu více individuálních hostů (informujte se).
  • Jednotlivci u nás mají k dispozici vybavenou kuchyňku s varnou konvicí, indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnkou, společnou lednicí pro případné uschování potravin a základním nádobím. 
  • V obci je malý obchod s omezenou otevírací dobou.

Vaříme přednostně z domácích surovin a biopotravin. Připravíme Vám i vegetariánské, veganské, dietní či regionální menu. Přímo "od zdroje" si u nás pochutnáte na známém Hostětínském moštu a na snídani si vychutnáte fairtradovou kávu. Podívejte se na podrobné informace.

Do srdce se Vám zapíší:

Další detaily o naší nabídce naleznete v pravém sloupci nebo se nás zeptejte.

Těšíme se na viděnou.

 

----------------------------------------------------------------------------

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

----------------------------------------------------------------------------

Ubytovací zřízení se zapojilo do odměňování zaměstnanců zdravotních a sociálních služeb, kteří projevili mimořádné úsilí při zvládání pandemie COVID-19 v rámci RP21-21 VOUCHER ODMĚNA PRO ZAMĚSTNANCE, PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU.

 

 

 

Rezervujte si pobyt »

Ceník

Ubytujeme Vás za 540 Kč na noc. 

Na ostatní ceny se podívejte do ceníku.

Jsme ekologicky šetrní

Co to pro Vás znamená?

Mapa

Sochy v krajině, naučná stezka Naokolo Hostětína a další zajímavosti v okolí.

Kde je Hostětín