Titulní stránka » Nabídka programu

Ubytování v Centru Veronica během jarních prázdnin se slevou až 30%

Tato akce již proběhla.

Termín: 3. 2. 2014–16. 3. 2014
Místo konání: Hostětín

Nabízený doprovodný program: Můžete u nás navštívit ukázkovou přírodní zahradu a sad, vydat se po Sochách v krajině, po naučné stezce Naokolo Hostětína nebo poznávat unikátní ekologické projekty. Můžete si vyrobit ptačí budku, hmyzí hotel, či domeček pro škvory, kteří zbaví vaši zahradu mšic. Navíc v týdnu 3. 3. - 7. 3. 2014 dopolední doprovodný program od pondělí do pátku.

Pomůžeme vám s tipy na výlety v okolí (např. lázně Luhačovice, zřícenina hradu Brumov, Pivečkův lesoparku ve Slavičíně, zámek Nový Světlov a muzeum v Bojkovicích, muzeum zvěrokleštičů v Komni nebo vycházka do krajiny žítkovských bohyní s návštěvou u výrobce sýrů. )
A po celou dobu můžete ochutnávat z bohaté nabídky bio moštů a sirupů z Hostětínské moštárny.

Strava:

Ať už se u nás zastavíte jen na jedno dopoledne nebo třeba na celý týden, tak si u nás můžete pochutnat na výborném jídle, připravovaném převážně z bio-potravin, z fair trade a regionálních potravin. Zájem o stravu je třeba nahlásit minimálně 2 dny předem. Cena stravy dle ceníku.

Ubytování:

Při ubytování kdykoliv během jarních prázdnin v ČR (od 3. února do 16. března 2014) na 4 a více nocí poskytujeme v Centru Veronica slevu 20% na ubytování z cen uvedených v ceníku. 
Členové Klubu přátel Veronica a členové ČSOP mimo to mají na ubytování slevu 10% - tato sleva není podmíněna počtem nocí. Slevy se sčítají.

Ubytovací část Centra Veronica nabízí 10 pokojů s celkem 25 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou a jsou vybaveny připojením na internet.Pro rodiny s malými dětmi nabízíme možnost zapůjčení dětské postýlky a jídelních židliček ke stolu. Na uvítanou Vás v pokoji bude čekat láhev pravého Hostětínského moštu, vyrobeného z jablíček, která vyrostla na okolních kopcích Bílých Karpat.

K dispozici je nově vybavená kuchyňka (pro přípravu svačinek, kávy, čaje …) – vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí (příbory, talíře, hrníčky, hrnce,…).

Centrum Veronica je postavenou v enegeticky pasivním standardu a byla mu udělena licence k používání ekoznačky Ekologicky šetrná služba v kategorii turistické ubytovací služby.

Zaujala vás tato akce?

Podělte se o ni s vašimi přáteli!