Domů » O nás » Naši pracovníci

Ing. Marie Křiváková

marie.krivakova@veronica.cz
572 630 670, 724 132 772
Skype: marjankak2

Ředitelka Centra Veronica Hostětín, projektová manažerka, ekoporadkyně a certifikátorka přírodních zahrad

Od roku 2012 ředitelka Centra Veronica Hostětín. Kromě této řídící funkce je ekoporadkyní v oblasti přírodního hospodaření a je oprávněna provádět certifikace Přírodních zahrad. Ve Veronice také řídí aktivity spolupráce s handicapovanými a je hlavní koordinátorkou v novém environmentálním sociálním podniku - Zpracovna ovoce a kavárna Veronica.

Je členkou ZO ČSOP Bílé Karpaty a ZO ČSOP Veronica. Zajímá se o komunitní plánování a možnosti podpory místní ekonomiky; miluje folklor (pochází z Horňácka), krajinu Bílých Karpat a vysokohorskou turistiku. Svůj volný čas nejraději tráví se svými dětmi poznáváním přírody a zajímavostí "Československa".

Při práci čerpá i z předchozích pracovních zkušeností - z pozemkového úřadu MZe ČR (od 2007 zajišťovala veřejné zakázky k realizaci společných opatření pozemkových úprav a dotace z fondu SFŽP), ze Správy majetku města Uherské Hradiště (2006) a z rodinné firmy zabývající se projektováním a montáží veřejného rozhlasu a protipovodňových opatření pro obce a města, kde pět let pracovala jako obchodní a projektová manažerka. Zde zavedla a řídí manažerské systémy.

Vystudovala VŠB-TU v Ostravě, obor Environmentální inženýrství a práva (2006).